PRVNÍ DEN ŠKOLY

3. září 2018 v 16:08 |  ČLÁNKY
Myslím si, že jsme na tom byli všichni stejně - rodiče, děti i já. V noci jsme se převalovali a ne a ne usnout a ráno jsme nemohli dospat. ŠKOLA ZAČÍNÁ!!!
V půl 8 byla třída ještě prázdná a tichá.


Zvoní a prvňáčkové se svými rodiči začali přicházet a za chvíli se třída zaplnila do posledního místečka.

Přišli nás pozdravit a říci několik milých a povzbudivých slov - ředitelka školy Mgr. Jaroslava Baumgartnerová, místostarosta Ph.Dr. Luděk Nosek a zástupce ředitelky Mgr. Lubomíra Hrdonková
INFO
* zítra nezapomeňte - aktovku, penál (tužky, pastelky), ručník,svačinku + pití, vyplněný list, foto VÁNOCE označit a podepsat, ZÁZNAMNÍČEK obalit
* konec školy v 10:45 hodin
* děti dostanou ve folii 1. Informovaný souhhlas se zpracováním osobních údajů (prosím, vyplňte a co nejdříve odevzdejte, musí podepsat oba rodiče!), nabídky na gymnastiku , mažoretky KOPRETINKY z Jihu (jen děvčata) a knižní nabídku nakladatelství ALBATROS (pokud budete mít zajem, vzadu je objednávkový list, který vyplníte, vytrhnete a odevzdáte, knížky jsou levnější)
* kdo má, může přinést ubrousky, toaletní papír a papírové kapesníčky

Musím děti už dnes pochválit!! Když jste odešli a já zůstala s dětmi sama, naučili jsme se básničku, vytleskávali jména a povídali si o značkách. Děti velmi dobře reagovaly na mé pokyny, byly soustředěné a šikovné.
První den školy jsme zvládli ÚŽASNĚ!!!
Mějte se moc hezky, těším se na vás zítra. Můžete děti přivést až do třídy. Vaše D. Vopatová*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama