DÚ na středu 17.10.

16. října 2018 v 14:38 |  ČLÁNKY
* včera jsme dokončili modrou písanku UVOLŇOVACÍ CVIKY. Dnes děti dostaly fialovou písanku Uvolňovací cviky II, dále novou malou písanku 1. díl, psaly jsme první stránku (mám ji u sebe) a bílý sešit DÚ. Protože už brzy začnou psát perem, prosím, aby děti měly v penálu připravená 2 funkční pera. Vyzkoušejte jak píšou, ať si i děti zkusí na papír.

* bílý DÚ - piš 5 předepsaných řádků (píšeme stále tužkou!), děti si dají "piják" pod ruku
* číst - PS k ŽA - str. 20 cv. 3 znovu - dnes umělo jen pár dětí, byla to docela katastrofa, hodně dětí nepřečetlo správně ani slabiky!! Pokud nebudou umět číst slabiky, slova nedají dohromady. Zítra dostanou záložky, aby byly při čtení pozornější.
str. 20 cv. 5 (věty) a str. 29 u písmene Mm - jsou to pořád stejná slova dokola

HODNOCENÍ

Zatím jsem dávala jen srdíčko vzorné, srdíčko, podpis, SP 1. Od pondělí 22.10. začnu známkovat známkami 1,2,3 - samostatné práce a procvičené učivo. Dnes už několik dětí dostalo razítko Zamračený a to v malém sešitě MATEMATIKA.

Některé děti jsou v hodinách nepozorné, upovídané, nesoustředěné, když je vyvolám, neví kde pracujeme a co děláme. Ale ani po několikerém napomenutí neposlechnou. Musím vymyslet, co s tím, dám vědět.

ÚKOLY PRO MARŮDKA VIKTORKU:
protože má Viktorka sešity ve škole, prosím rodiče, aby se pro ně zastavili, aby mohla doma pracovat. Dejte mi, prosím vědět kdy, abych vše připravila. Děkuji*

HEZKÝ DEN*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama