INFO 8.10. - 12.10.2018

6. října 2018 v 10:17 |  ČLÁNKY
* úkol na víkend - jen číst, číst, číst všemi způsoby! Procvičovat dosud naučená písmena (ŽA str. 12), číst podle obrázků na kartičkách - promíchat obrázky s M a L a číst meloun me, lavička la, letadlo le..., číst jen slabiky, ŽA str. 13 nahoře a úplně poslední stránka růžová a modrá okénka. Doporučuji číst podle toho, jak jsem vám teď napsala - tj. od nejjednoduššího ke složitějšímu.
Někdo už krásně umí, ale dost dětí si to plete.
* psací úkol děti nemají

* prima nápad - Usmívající seDavídek V. má na kartičky krabičku na mýdlo, koupili v Kauflandu za 19.90 Kč, mají jich tam ještě 11. Děti budou mít postupně ještě kartičky s písmeny S, P, T a J, tak by se ta krabička moc hodila.
ORGANIZACE ODJEZDU DO DIVADLA v úterý 9.10.

Protože musíme odjíždět trolejbusem č. 5 v 7:53 hodin, prosím všechny rodiče, abyste děti přivedli do školy již v 7:30 hodin. Děti si dají aktovky do skříňky, seřadíme se a ihned budeme odcházet na trolejbusovou zastávku. Pro družinové děti si přijdu do družiny a také zařídím, aby služba u vchodových dveří děti pustila dovnitř. Děti budou mít v peněžence nebo kapsičce penízky na oplatku, samozřejmě, pokud rodiče souhlasí.
Předem děkuji za dodržení časového harmonogramu, bohužel nemůžeme na nikoho čekat, musíme odcházet v 7:40 hodin, abychom v klidu a pohodě včas došli na zastávku. Zřejmě pojedou i děti ze ZŠ Úšovice, tak musíme stihnout tento trolejbus.

SLUNÍČKOVÝ PODZIMNÍ VÍKEND VŠEM PŘEJE vaše Dagmar VopatováUsmívající se*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marcela Marcela | 7. října 2018 v 14:03 | Reagovat

Děkuji za pochvalu. Mě šlo spíš o to, zachovat ty kartičky pohromadě a v použitelném stavu, když jsem viděla, jak je má nachmoustané v penálu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama